Натяжні стелі

під ключ в Києві

У нашому VR шоурумі можна подивитися, яка стеля підійде саме Вашому будинку.

Акція

-10% на всі полотна

до 1 травня

Трохи про нашу фірму

Компанія «Elit-Steli» пропонує Вам широкий спектр послуг: від кваліфікованої консультації, розробки дизайну до професійної установки натяжної стелі в Києві та області.

Ми працюємо в будь-якому стилі, знаємо все про останні тенденції в цій галузі і використовуємо найпередовіші технології та матеріали.

Про нас говорить телебачення

Підвісні стелі (5 канал)
Презентація новинок у шоурумі Elit-steli

Тільки якісні послуги для наших клієнтів

Установка натяжної стелі

Монтаж стелі виконується досвідченими фахівцями, які використовують сучасні інструменти та матеріали високої якості.

Монтаж натяжної стелі

Ремонт стелі може знадобитися в разі механічного пошкодження. Наші фахівці усунуть дефект без видимих наслідків.

Дизайн натяжної стелі

Зробимо стелю у відповідності з вашими побажаннями. Також допоможемо вибрати фактури та кольори, підібрати освітлення.

Залиште заявку

Ми вам зателефонуємо і дамо відповідь на всі запитання

  Хочете натяжну стелю?
  Це просто!

  Консультація

  • Заявка або дзвінок
  • Консультація менеджера

  Заміри

  • Виїзд на об’ект
  • Проведення замірів

  Договір

  • Заключення договору, внесення авансу
  • Утвердження термінів

  Установка

  • Монтажні работи
  • Перевірка якості

  Оплата

  • Оплата работи
  • Підписання акту виконаних робіт

  Є питання? У нас уже
  є відповіді!

  1. Залишіть заявку на нашому сайті або зателефонуйте. Менеджер запише Вас на безкоштовну консультацію та виїзд технолога.

  2. На вимірі майстер обчислює точні параметри приміщення, показує зразки матеріалів і підбере для Вас найоптимальніший варіант. Після цього робить розрахунок вартості. Укласти договір можна як при проведенні виміру з майстром, так і в офісі компанії.

  3. У середньому термін виготовлення звичайної білої стелі становить від 3-х до 7-ми робочих днів. Сам монтаж триває недовго, приблизно 2 години на приміщення, у разі монтажу складних конструкцій, терміни можуть збільшитися до 4-х на приміщення.

  Вітаємо! У вашій квартирі/будинку встановлені красиві, довговічні та практичні натяжні стелі.

  Перед початком монтажу натяжних стель необхідно винести з кімнати всі меблі. Якщо такої можливості немає, слід відсунути її від стін. Всі меблі, що знаходиться в кімнаті, накрити за допомогою плівки або тканини. Побутову техніку, килими, квіти слід винести із кімнати. Перед тим, як розпочати встановлення натяжних стель, слід завершити всі штукатурні роботи.
  Якщо установка підлоги ще не почалася, то є сенс здійснювати цю ремонтну роботу після монтажу натяжної стелі.
  У тому випадку, якщо на підлозі приміщення укладено паркет або ламінат, їх необхідно захистити від можливих пошкоджень, покласти на підлогу картон або плівку.
  Також перед початком монтажних робіт слід перевірити якість електричної проводки, розташованої на стелі, а також уточнити місцезнаходження системи витяжки.

  Монтаж плінтуса здійснюється силами замовника або обробною бригадою. Компанії, що встановлюють натяжні стелі, зазвичай не надають цю послугу. Плінтус приклеюється до стіни. Нині на ринку є дуже просте рішення. Це декоративна вставка. Вставка – це маскувальна стрічка, що закриває монтажну щілину між стіною та стелею. Вставка буває як біла, так і кольорова.
  Що ж буде дешевше, плінтус чи вставка? Тут теж вигідніше віддати перевагу вставці. Вона вважається за периметром приміщення. Але є один виняток, коли ми рекомендуємо відмовитися від вставки. Якщо у приміщенні криві стіни і кривизна помітна.

  Однозначно первинним є монтаж натяжної стелі, у місці кріплення напрямних для дверей шафи робимо заставну із бруса або профілю. Після встановлення натяжної стелі можна приступити до встановлення шафи купе.